Styremedlemmer

Hovedstyret valgt på klubbens årsmøte 23/3-2017.

 

Styre/Gruppe Funksjon Navn Mobil tlf E-post
Arbeidsutvalg Leder Thomas Falch 41313199 thomas.falch@hasle-loren.no
Arbeidsutvalg Nestformann Viggo Antonsen 93480781 viggo.anthonsen@hasle-loren.no
Arbeidsutvalg Styremedlem Anniken Bjørnø 91675961 annikenb@getmail.no
Arbeidsutvalg Styremedlem Elin Ruhlin Gjuvsland 92296916 elin.ruhlin.gjuvsland@hasle-loren.no
Arbeidsutvalg Styremedlem Helge Vedal 90545741 helge.vedal@hasle-loren.no
Arbeidsutvalg Varamedlem William Harper Hjelmås 95858357 williamhh@hasle-loren.no
Ishockey Elite Leder Magnus Færøy 98055616 magnus.faeroy@hasle-loren.no
Ishockey yngres Leder Jørgen Salsten 91739142 jorgen.salsten@hasle-loren.no
Fotball Leder Svein Sletten svein.sletten@hasle-loren.no
Sykkel Leder Rune Kibsgaard Sjøhelle 40200210 rune@sjohelle.no
Innebandy * Leder Lars Corneliussen 95879298 corneliussen.lars@gmail.com
Håndball Leder Elin Ruhlin Gjuvsland 92296916 elin.ruhlin.gjuvsland@hasle-loren.no
Senior Leder Jo Sand 91688238 josand73@gmail.com

* Når det gjelder innebandy senior kan man kontakte Svein Sletten svein.sletten@hasle-loren.no

Hasle-Løren IL © 2015